NYNÍ NAKOUPÍŠ VEŠKERÉ ZBOŽÍ ZA NÁKUPNÍ CENY, TAK NEVÁHEJ, NEBUDE TO NA VĚKY.

Důležité informace

Jak ušetřit na poštovném

Mnozí z Vás volí dražší platbu dobírkou, jelikož nemáte bankovní účet, ani možnost platit z účtu na účet. Není proto nic jednoduššího, než zaplatit na poště poštovní poukázkou A (složenka) pro platbu na bankovní účet. Viz. obrázek níže.
Tím ušetříte 30 Kč na poštovném.

Důležité informace

Barvy a jejich řazení

U každého piercingu, který má možnost volby barvy, je seznam barev. Tento seznam je řazen vždy podle barev na obrázku. Viz. obrázek níže.

Důležité informace

Rozměry piercingů

U každého piercingu jsou uvedeny rozměry jeho jednotlivých částí. Tyto rozměry jsou uváděny vždy v milimetrech. Rozměry jsou pro každý druh piercingu trochu jiné například pro činku jsou uváděny: průměr tyčky/délka tyčky/prům. kuličky. Viz. obrázek níže.

Důležité informace

Piercingy nejsou sterilní

Všechny piercingy jsou nové, ale to neznamená že jsou sterilní. Proto pokud nemáte ješte dírku pro piercing zahojenou, je nutné piercing sterilizovat. Sterilizovatvat piercing lze jakoukoliv dezinfekcí, např. alkoholem, dezinfekčním práškem nebo gelem atd.

Materiály ozdob

Některé piercingy mají ozdobu v podobě různých přívěšků nebo řetízků. Tyto ozdoby jsou z bižuterie (jiných kovů), pokud tomu není uvedeno jinak přímo v popisu piercingu.